![gnsgh](https://i0.wp.com/paramano.gr/wp-content/uploads/2024/01/gnsgh.webp?fit=853%2C1280&ssl=1&resize=723%2C99999)
Η Diana Ross είναι η νέα μούσα του οίκου Saint Laurent.
Λίγο καιρό αφότου ο Jeremy Allen White “τρέλανε” το διαδίκτυο με τη νέα καμπάνια του Calvin Klein, υπάρχει ήδη ένα άλλο τεράστιο αστέρι, που είναι έτοιμο να αναλάβει τα βασιλεία αυτή την εβδομάδα. Η Diana Ross είναι η πρωταγωνίστρια μιας ολοκαίνουργιας καμπάνιας του Saint Laurent, την οποία ανέλαβε ο εμβληματικός φωτογράφος μόδας, David Sims.
Μια κλεφτή ματιά στην καμπάνια έγινε γνωστή, καθώς κυκλοφόρησε μέσω των social media στις 9 Ιανουαρίου, όπου φαίνεται η θρυλική ερμηνεύτρια απαθανατισμένη σε ένα κομψό ασπρόμαυρο πορτρέτο, πιθανότατα να αναδεικνύει ένα φόρεμα από την τελευταία συλλογή της μάρκας Άνοιξη 2024. Η ίδια η εικόνα κοινοποιήθηκε από το προφιλ του YSL στο Instagram, με μια απλή λεζάντα που έγραφε: «Diana Ross, Spring 24 by Anthony Vaccarello».
Λίγα άλλα είναι γνωστά για την καμπάνια και τι άλλο είναι πιθανό να περιλαμβάνει, αλλά ήδη, η εικόνα της Ross και μόνο έχει κάνει το διαδίκτυο να το συζητάει. Ρίξτε μια ματιά στο αρχικό teaser παραπάνω και μείνετε συντονισμένοι για το τι θα ακολουθήσει.