Το καλοκαίρι η διάθεση μας είναι ανεβασμένη και η όρεξη να πειραματιστούμε με τα χρώματα και τα σχέδια των νυχιών μας μεγαλύτερη. Το μανικιούρ αποτελεί ένα βασικό στοιχείο της εμφάνισης μας και είναι πάντα μέσα στην “To Do List” πριν τις διακοπές. Τα nail trendsγια φέτος είναι τολμηρά, χρωματιστά και καθόλου βαρετά. Καλύπτουν όλα τα γούστα, καθώς trend αποτελούν τα διάφανα νύχια αλλά και τα πιο edgy, πολύχρωμα με πολλά σχέδια. Παρακάτω θα δείτε ιδέες για το μανικιούρ των διακοπών και όχι μόνο.
Η Ελένη Μοραντζή ζει στην Αθήνα. Ασχολείται επαγγελματικά με το "fashion blogging". Παράλληλα σπουδάζει "Γεωλογία" στο Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών. Η μεγάλη της αγάπη είναι η μόδα, τα ταξίδια και η αρθρογραφία.