![_MG_1629](https://i0.wp.com/paramano.gr/wp-content/uploads/2019/04/MG_1629.jpg?fit=6000%2C4000&ssl=1&resize=723%2C99999)
Μια κλεφτή ματιά στα backstage του φετινού MadWalk από το φακό του George Stratigis.
Τα φετινά MadWalk για άλλη μια χρονιά, αποτέλεσαν το σημαντικότερο γεγονός μόδας στην Ελλάδα. Ο ταλαντούχος φωτογράφος George Stratigis βρέθηκε στα backstage του φαντασμαγορικού σόου και παρουσιάζει αποκλειστικά στο www.paramano.gr όσα κατέγραψε με το φωτογραφικό του φακό.
Facebook: George Stratigis
Instagram: George Stratigis